Letos po čtrnácté v řadě jsme na Slavnostním ukončení školního roku vyhlašovali vítěze soutěže Matematik školy. Tato celoroční soutěž pro žáky 2. stupně vyplývá ze zaměření školy a její snahou je ocenit žáky za jejich práci a úspěchy v hodinách matematiky a matematických, nebo logických soutěžích. Jednotlivé aktivity jsou bodovány členy předmětové komise matematiky a na závěr školního roku vyhlašujeme vítěze, kteří obdrží zajímavé ceny (letos například volňásky do kina, bezdrátová sluchátka do uší, powerbanka, pomůcky do matematiky, apod.).
V letošním ročníku byla soutěž opět genderově vyrovnaná, protože jsme na prvních místech měli dívky i chlapce. V kategorii 6. – 7. tříd se na 1. místě umístila  Jana Caha (7. A), na 2. místě Hugo Procházka (7. A) a na 3. místě Matyáš Cenek (7. C). V kategorii 8. a 9. tříd se na 1. místě umístila Nela Hrubanová (9. B) a na 2. místě Lucie Krejčí (8. B) a na 3. místě Adam Vaněrek (8. B). Všem ještě jednou gratulujeme a přejeme hodně dalších úspěchů nejen v matematice wink.