Duben je měsícem matematických soutěží, tím pádem nemůže chybět ani matematická olympiáda. Naši žáci nás reprezentovali ve všech kategoriích od 6. do 8. tříd. V náročné konkurenci žák s víceletých gymnázií se neztratili a vybojovali velmi pěkná umístění, k čemuž jim gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

V kategorii Z6: 4. místo: Václav Prokůpek, další úspěšní řešitelé: Eliška Tumpachová, Zuzana Neumannová a Filip Krejčí

V kategorii Z7: 5. místo: Šimon Neveselý, další úspěšní řešitelé: Jana Caha, Matyáš Brabec, Dora Bartoňková, Tereza Rafajová a Filip Lokos

V kategorii Z8: 2. místo: Lucie Krejčí, 3. místo: Klára Jurečková, další úspěšní řešitelé: Timotej Čermák, Adam Vaněrek, Petr Mynář, Tomáš Frkal, Natálie Kyánková, David Navrátil, Magdalena Miholová a Tobiáš Novák

Výsledkové listiny jednotlivých kategorií si můžete prohlédnout zde: MO-Z6, MO-Z7, MO-Z8.