V sobotu 10. 12., kdy slaví svátek všechny Julinky, odstartovala dobročinná akce Perníčky pro Julii. 👶
Před několika lety se vinou zaváhání lékaře stala smutná věc – miminko Julinka nezvládlo svůj boj s nemocí a zemřelo. Julinčina maminka byla statečná a vymyslela projekt DŮM PRO JULII, který se staví v Brně na Kociánce. Bude to místo, kde budou moci být nevyléčitelně nemocné děti se svojí rodinou a potřebnou lékařskou péčí. 🏩
Coolďáci ze žákovského parlamentu se rozhodli, že Domovu pro Julii společně s vaší podporou pomohou prodejem perníčků.
Touto cestou by vás proto chtěli požádat, abyste oslovili maminky, tatínky, babičky, tety či další, aby vám pomohli napéct perníčky, které následně budete moci přinést od 12. do 19. prosince na školní vrátnici. ☺️
V předvánočním týdnu pak proběhne o každé svačinové přestávce prodej donesených perníčků. Celý výdělek škola následně zašle na účet Domu pro Julii, aby byl co nejdříve dostavěn a otevřen. 💰🤝