V pátek 8. března se konal další ročník našeho tradičního Společenského večera, tentokrát na téma rock.

To, že to bude velká akce, jsme začali tušit již při prodeji lístků, které byly vyprodány během 10 minut. Přípravy probíhaly od poloviny ledna a určitě přispěly k pohodě celého večera. Sladění hostů, výzdoba i kapela Tom Sawyer Band daly vyniknout rockovému tématu, předtančení čtyřiceti žáků 9. tříd dodalu večeru společenský a kulturní nádech. Děkujeme všem hostům za vytvoření příjemné atmosféry a také sponzorům za krásné ceny do tomboly.

Poděkování patří Spolku rodičů, zaměstnancům školy a firmám:

Zrnko, z.s.; Pavel Hudec – výroba lahůdek, studená kuchyně; Ing. Miroslav Kilinger; Tropico catering s.r.o.; Maso-uzeniny Habásko; Jan Vitoul – Středisko učebnic; Květiny Nedaleko; Lignometal s.r.o.; ZP Podlahy s.r.o.; MK Fruit s.r.o.; EXVER Food s.r.o.; BIDFOOD CZECH REPUBLIK s.r.o.; Roman Svoboda; LC – rosa; ATC – EURO–GROUP, s.r.o.; Petr Kaláček; Merida Hradec Králové,s.r.o.; Velkoobchod Luka, s.r.o.; H&M okna, s.r.o.; Jóga s Káťou; Steak House K1; Restaurace U Badinů; Vinařství Jan Plaček; Dušan Miklík; Kačírkovi.