Na Slavnostním ukončení školního roku jsme letos vyhlašovali vítěze jubilejního 15. ročníku soutěže Matematik školy. Tato celoroční soutěž pro žáky 2. stupně vyplývá ze zaměření školy a její snahou je ocenit žáky za jejich práci a úspěchy v hodinách matematiky a matematických, nebo logických soutěžích. Jednotlivé aktivity jsou bodovány členy předmětové komise matematiky a na závěr školního roku vyhlašujeme vítěze, kteří obdrží zajímavé ceny (letos například herní či bezdrátová sluchátka do uší, flash disk, hlavolami či únikové hry, pomůcky do matematiky, apod.).
V tomto ročníku soutěž ovládli chlapci. V kategorii 6. – 7. tříd se na 1. místě umístil  Tobiáš Míček (7. B), na 2. místě Václav Prokůpek (7. B) a na 3. místě Michal Klapuš (7. B). V kategorii 8. a 9. tříd se na 1. místě umístil Štěpán Boček (8. C) a na 2. místě Petr Mynář (9. B) a na 3. místě Vojtěch Lužný (8. C) a Jakub Samohýl (9. A). Všem ještě jednou gratulujeme a přejeme hodně dalších úspěchů nejen v matematice wink.