V polovině května naši školu navštívily dvě pedagožky z vídeňské obecné školy Školský spolek Komenský. Paní ředitelka M. Jedličková je pozvala v návaznosti na letošní projekt Erasmus+, aby podpořila vzájemné sdílení dobré praxe.
Paní učitelky absolvovaly několik náslechů ve výuce na 1. stupni, seznámily se s pojetím formativního hodnocení, podporou bezpečného třídního klima, vzdělávacím programem Začít spolu či preventivním programem Dobronauti.
Děti ze třídy 2. A napsaly dopisy druháčkům z Vídně – uvedly několik informací o sobě a přidaly i pár turistických typů pro návštěvu Brna. Čekání na odpověď si krátí listováním v knize o Vídni, kterou jim zahraniční návštěva přivezla.
