Mgr. Michaela Jedličková

Na Kuldovce působím od roku 2007 a od roku 2010 na pozici ředitelky školy. Začátek byl dílem náhody a nyní už je to srdeční záležitost…

Vystudovala jsem Přírodovědeckou fakultu Masarykovy univerzity, obor učitelství všeobecně vzdělávacích předmětů pro střední školy s aprobací matematika – biologie. A je k neuvěření, že v tomto roce učím už dvacátým sedmým rokem :).

Kromě ředitelské práce mě baví matematika a všechno s ní spojené. Proto se v této oblasti zapojuji do různých aktivit a projektů ať už v rámci města Brna (působím na postu vedoucí pracovní skupiny pro matematickou gramotnost), nebo v rámci Jihomoravského kraje (v minulosti např. jako krajský garant pro matematiku, v současnosti jako koordinátor matematické olympiády). Zároveň jsem autorkou naší matematické soutěže MATESO. Společně se dvěma kolegy jsem spoluautorkou učebnic a pracovních sešitů matematiky pro 2. stupeň ZŠ.  Matematika je opravdu můj velký koníček a snažím se její krásu předávat i žákům :)).

Ve volném čase ráda cestuji, poznávám nová místa i lidi, občas „ulovím“ nějakou tu „kešku“, vyluštím nějakou šifru a užiji si i únikovou hru. Nejraději s rodinou nebo přáteli.