Mgr. et Mgr. et Mgr. Radana Standarová

Po trojnásobné mateřské jsem váhala, zda životopis odeslat na Kuldovku nebo do bradavické Školy čar a kouzel. Ukázalo se, že první varianta byla dobrá volba, i po těch letech má stále své kouzlo. Poznala jsem zde výborné kolegy, kteří mají srdce na pravém místě a děti na tom prvním.
Jako třídní učitelka provázím poznáváním a objevováním světa děti na prvním stupni. V roli speciální pedagožky a výchovné poradkyně podporuji jak děti nadané, tak ty s problémy v učení nebo v chování. A pomocnou ruku v případě potřeby nabízím i jejich rodičům a pedagogům.
Děti vedu ke spolupráci, smysluplnosti učení, zodpovědnosti a kamarádství. Není potřeba hrát si na hvězdu a sbírat samé jedničky, ale pracovat nejlépe, jak v danou chvíli umíme. A když se zrovna nedaří, zaručeně pomůže Brumbálova čokoláda nebo úsměv naší paní ředitelky.
Do školy chodím ráda.:) Víc než na přestávky a tělocvik se těším na češtinu, návštěvy divadel a školní výlety. A uznávám, tajné čtení knížek pod lavicí mne ještě nepřešlo.