Úterý 21. února patřilo na Kuldovce všem žákům, kteří se nebáli ukázat své nadání ostatním. Děti mohly soutěžit ve čtyřech kategoriích: hudba, sport, tanec a performance. Během dvou hodin mělo publikum tvořené žáky možnost vidět pestrou škálu vystoupení. Hudební kategorie nabídla například hru na klavír, kytaru či ukulele. V další kategorii nám účinkující předvedli různé taneční styly. Sport pak nabídl přehlídku bojového umění a díky kategorii performance měli všichni přítomní možnost navštívit divadlo, cirkus či kouzelnickou show. Absolutním vítězem soutěže „Kuldovka má talent“ se právem stala Tina Kedziorová z 9. A, která si podmanila celý sál svým tanečním vystoupením s fenkou Peggy. Akce měla velký úspěch a všichni už se těší na to, jaké skryté talenty přinese následující ročník.

KATEGORIE HUDBA:
1. Marek Mičánek (6.A)
2. Alessandra Kroková (7. B)
3. Anna Luskačová, Tereza Krušinová (3. třída)

KATEGORIE TANEC:
1. Viktorie Trtílková (4. třída)
2. Julie Bikárová (3. třída)
3. Gabriela Babilonová (2. B)

KATEGORIE SPORT:
1. David Lang (8. A)
2. Vojtěch Lužný (7. C)
3. Matěj Cetkovský, Marek Valian (3. třída)

KATEGORIE PERFORMANCE:
1. Tina Kedziorová (9. A)
2. Miroslav Sojka (2. A)
3. Ondřej Neckař (8. B)