Coolďáci ze žákovského parlamentu se rozhodli potěšit a překvapit děti, které se nachází v tíživé životní situaci nebo bohužel předvánoční čas tráví v nemocnici, a zorganizovali pro ně dobročinnou akci – nejprve ve škole uspořádali sbírku hraček a poté ve volném čase upekli spoustu perníčků.
Hračky i perníčky následně vyslanci žákovského parlamentu odnesli do azylového domu sv. Markéty a do Dětské nemocnice, konkrétně na oddělení onkologie a na další dvě lůžková oddělení.
Protože se v naší škole podařilo vybrat opravdu neuvěřitelně velké množství hraček, ty, které coolďáci dosud nerozdali, poputují ještě dodatečně do zařízení Klokánek. Všem, kteří přispěli do sbírky hračkou, mnohokrát děkujeme. ❤️