ŠKOLNÍ KOLO RECITAČNÍ SOUTĚŽE

V úterý 28.3. se konalo školní kolo v recitaci pro 1. – 5. třídu. Zájem o účast v jednotlivých třídách byl značný. Soutěžilo se ve třech kategoriích:

První kategorii tvořili prvňáčci, druhou kategorii 2. a 3. třída a třetí kategorii tvořili žáci 4. a 5. třídy.

Přednes všech recitátorů byl na velmi pěkné úrovni a porota měla nesnadný úkol, aby vybrala ty nejlepší.

V první kategorii se na 1. místě umístila. Lucka Vernerová (1.A),  na 2. místě Agátka Došková (1.B)  a na 3. místě  Emma Škrabalová a Anička Hort (1.A).

V kategorii 2. a 3. tříd se na 1. místě umístil  Adam Tunkr (3. tř.), na 2. místě Mirek Sojka (2. A) a na 3. místě se společně umístili Kristian Švanda (2.B) a Anička Luskačová (3.tř).

V kategorii  4. a 5. tříd se umístila na 1. místě Tereza Křivánková (5. tř.), na 2. místě Veronika Krušinová (5.tř.) a na 3. místě Monika Nekulová (4. tř.).

Všem recitátorům gratulujeme!