Dnes je 18. 12. 2018
Svátek má Miloslav

MATESO

Protože jsme škola s třídami se zaměřením na matematiku, informatiku, český jazyk a anglický jazyk, připravujeme a organizujeme MATEmatickou SOutěž MATESO pro žáky 5. tříd základních škol.
Soutěž probíhá pod záštitou 1. náměstka primátora města Brna Mgr. Petra Hladíka.

Organizačně je podobná soutěži Pythagoriáda, kterou řeší žáci 5., 6., 7. a 8. tříd. Také má dvě kola, školní a městské, a v každém z nich řeší žáci 15 úloh. Za správně vyřešenou úlohu získávají 1 bod, za špatně vyřešenou 0 bodů. Úspěšným řešitelem školního kola je žák, který dosáhl alespoň 8 bodů. V městském kole je úspěšným řešitelem každý žák, který získal 9 a více bodů.

Výsledné pořadí 12. ročníku si můžete prohlédnout na hlavní stránce v Aktualitách - jedná se o aktualitu ze dne 20. 11. 2018.
[28. 11. 2018 14:37:52] [Michaela Jedličková]

Seznam dokumentů: