Dnes je 20. 03. 2019
Svátek má Světlana
Asynchronous e-learning system

Úspěchy v soutěžích

Školní rok 2017/2018

5. místo v městském kole matem. olympiády MO-Z9: Michal Havlíček (9. B)

7. místo v městském kole matem. olympiády MO-Z9 Leona Fojtová (9. B)

1. místo v městském kole soutěže Babylon: Denisa Míčková (7. B)

4. místo v městském kole soutěže Babylon: Dorka Poláková (7. B)

2. místo v soutěži Purkiáda: Martin Nastoupil (9. B)

4. místo v soutěži Purkiáda: Tomáš Sitarčík (9. B)

5. místo v soutěži Purkiáda: Adam Brída (9. B)

4. místo v krajském kole logické olympiády: Leona Fojtová (9. B)

Úspěšní řešitelé krajského kola matem. olympiády MO-Z9: Michal Havlíček, Leona Fojtová

Nejlepší výsledek v Jihomoravském kraji v testování matematiky pro 9. třídy Scio: Radka Fojtová (9.B)

  

  

 Školní rok 2016/2017

1. místo v městském kole matem. olympiády MO-Z6: Leona Fojtová (8. B)

1. místo v městském kole matem. olympiády MO-Z8: Radka Fojtová (8. B) 

1. místo v městském kole matem. olympiády MO-Z8: Michal Havlíček (8. B)

2. místo v okresním kole Pythagoriády: Radka Fojtová (8. B)

3. místo v okresním kole Pythagoriády: Leona Fojtová (8. B)

3. místo v okresním kole Pythagoriády: Vít Holík (5. A)

3. místo v okresním kole Pythagoriády: Nela Kedziorová (5. B)

3. místo v okresním kole Pythagoriády: Petr Prudil (5. A)

3. místo v městském kole matem. olympiády MO-Z6 : Lukáš Zaduban (6. B)
7. místo v městském kole matem. olympiády MO-Z6 : Denisa Míčková (6. B)
9. místo v městském kole matem. olympiády MO-Z6 : Zuzana Hrabalová (6.B)
19. místo v celostátním kole soutěže Pangea: Leona Fojtová (8. B)
 

 

 Školní rok 2015/2016 

3. místo finálové kolo matematické soutěže Pangea: Leona Fojtová (7. B)

1. místo okresní kolo Pythagoriády: Radka Fojtová (7. B)

3. místo okresní kolo Pythagoriády: Ema Drtilová (5.)

3. místo v městském kole matem. olympiády MO-Z6: Radka Fojtová (7. B)

4. místo v městském kole matem. olympiády MO-Z6: Michal Havlíček (7. B) 

5. místo v městském kole matem. olympiády MO-Z6: Leona Fojtová (7. B)

2. místo v městském kole Sudoku: Ema Drtilová (5.)

3. místo v městském kole Sudoku: Tomáš Boreš (7. A)

 

 

Školní rok 2014/2015

3. místo ve Vánočním turnaji - Sudoku: Vojtěch Kundera (8. B)

3. místo ve Vánočním turnaji - Sudoku: Hana Žižková (5. třída) 

1. místo ve školním kole Matematického klokana 103 ze 120 bodů: Leona Fojtová (6. B)

4. místo v městském kole matem. olympiády MO-Z6: Radka Fojtová (6. B)

4. místo v městském kole matem. olympiády MO-Z6: Leona Fojtová (6. B)

4. místo v městském kole matem. olympiády MO-Z6: Michal Havlíček (6. B) 

6. místo v městském kole matem. olympiády MO-Z7: Alice Zadubanová (7. B)

6. místo v městském kole Pythagoriády: Jakub Urban (7. B)

2. místo v městském kole Pythagoriády: Radka Fojtová (6. B)

3. místo v městském kole Matesa: Jan Holík (5. třída)

3. místo v městském kole Matesa: Barbora Žďárková (5. třída)  

 

Školní rok 2013/2014

Nejlepší výsledek v Jihomoravském kraji v testování matematiky pro 9. třídy Scio: David Kugler (9. B) 

Nejlepší výsledek v Jihomoravském kraji v testování matematiky pro 9. třídy Scio: Vojtěch Habiger (9. B)  

4. místo v městském kole Pythagoriády: Matěj Pola (5. třída)

3. místo v městském kole Pythagoriády: Michal Havlíček (5. třída)

3. místo v městském kole Pythagoriády: Tereza Všijanská (5. třída)

3. místo v městském kole Pythagoriády: Alice Zadubanová (6. třída) 

1. místo v městském kole Sudoku: Vojtěch Habiger (9. B) 

2. místo v městském kole Sudoku: Vojtěch Kundera (7. B) 

 

Školní rok 2012/2013 

1. místo v městském kole matem. olympiády MO-Z8: Lenka Pavlíková (8. B)

1. místo v městském kole matem. olympiády MO-Z8: David Kugler (8. B)

1. místo v městském kole matem. olympiády MO-Z8: Vojtěch Habiger (8. B)

3. místo v městském kole matem. olympiády MO-Z8: Marian Dolinský (8. B) 

2. místo v městském kole Sudoku: Vojtěch Habiger (8. B)

 

Školní rok 2011/2012 

2. místo v městském kole matem. olympiády MO-Z7: David Kugler (7. B)

4. místo v městském kole matem. olympiády MO-Z7: Marián Dolinský (7. B)

1. místo ve školním kole Matematického klokana 114 ze 120 bodů: Mirek Havránek (5. třída)

1. místo ve školním kole Matematického klokana 105 ze 120 bodů: David Gryc (7. B)

2. místo ve školním kole Matematického klokana 103 ze 120 bodů: Vojtěch Habiger (7. B) 

8. místo v městském kole matem. olympiády MO-Z9: Pavel Fučík (9. B) 

 

Školní rok 2010/2011

1. místo v městském kole Sudoku: Vojtěch Habiger (6. B)

3. místo v městském kole Sudoku: Pavel Kafka (9. B)

5. místo v městském kole Pythagoriády: Martin Plch (5. třída)

3. místo v městském kole Pythagoriády: David Gryc (6. B)

4. místo v městském kole Pythagoriády: Vojtěch Habiger (6. B)

4. místo v městském kole Pythagoriády: David Kugler (6. B)

3. místo v městském kole Pythagoriády: Tereza Turzíková (8. B)

3. místo v městském kole Pythagoriády: Jan Švanda (8. B)

7. místo v krajském kole Pythagoriády: David Gryc (6. B)

7. místo v krajském kole Pythagoriády: Vojtěch Habiger (6. B)

7. místo v krajském kole Pythagoriády: David Kugler (6. B)

1. místo v městském kole matem. olympiády MO-Z6: Vojtěch Habiger (6. B)

1. místo v městském kole matem. olympiády MO-Z6: David Kugler (6. B)

7. místo v městském kole matem. olympiády MO-Z6: Filip Dobrovolný (6. B)

4. místo v městském kole matem. olympiády MO-Z8: Tereza Turzíková (8. B)

5. místo v městském kole matem. olympiády MO-Z8: Lukáš Ledabyl (8. B)

4. místo v okresním kole soutěže Finanční gramotnost: David Fábek (9. B), Tomáš Ječmínek (7. tř.) a Lukáš Ledabyl (8. B)

 

 

Školní rok 2009/2010

2. místo v městském kole Pythagoriády: Jan Švanda ze VII.B

7. místo v městském kole Pythagoriády: Tereza Šotkovská z VIII.B

3. místo v městském kole matem. olympiády MO-Z5: Barbora Rezková z V. třídy

7. místo v městském kole matem. olympiády MO-Z6: Michaela Bakešová ze VI.B

7. místo v městském kole matem. olympiády MO-Z7: Fanny Ceballosová ze VII.B

9. místo v městském kole matem. olympiády MO-Z7: Tereza Turzíková ze VII.B

 

Školní rok 2008/2009

6. místo v městském kole Pythagoriády: Jan Švanda ze VI.B

5. místo v městském kole Pythagoriády: Radek Janda ze VIII.B

7. místo (2. mezi ZŠ) v městském kole matem. olympiády MO-Z6: Jan Švanda ze VI.B

8. místo (1. mezi ZŠ) v městském kole matem. olympiády MO-Z8: Martin Kabeš z VIII.B

 

Školní rok 2007/2008

2. místo v městském kole Pythagoriády: Filip Široký ze VI.B

3. místo v městském kole matem. olympiády MO-Z7: Dominik Rumian ze VII.B

postup do krajského kola matem. olympiády MO-Z9: Tomáš Effenberger z IX. B


[11. 4. 2018 15:10:22] [Michaela Jedličková]