Dnes je 29. 11. 2021
Svátek má Zina

Babylon

Protože jsme škola s třídami se studijním zaměřením na matematiku, informatiku, český a anglický jazyk, připravujeme a organizujeme kromě matematické soutěže MATESO také soutěž ve čtenářské gramotnosti s názvem BABYLON ANEB ROZUMÍME SI?.

Soutěž probíhá ve dvou kategoriích a to pro žáky 5. tříd a pak pro žáky 6. a 7. tříd základních škol, má dvě kola, školní a městské, a v každém z nich řeší žáci několik úloh souvisejících se zadaným textem.  Těší nás, že máme v přípravě a organizaci podporu města Brna a soutěž již devátým rokem obdržela záštitu 1. náměstka primátorky města Brna Mgr. Petra Hladíka.

Partneři loňského ročníku soutěže byli:

ZADÁNÍ LETOŠNÍHO ROČNÍKU SOUTĚŽE BUDE ROZESLÁNO NA PŘIHLÁŠENÉ ŠKOLY NA ZAČÁTKU ÚNORA. PŘIHLAŠOVÁNÍ ŠKOL DO SOUTĚŽEBUDE PROBÍHAT OD LEDNA 2022 PROSTŘEDNICTVÍM GOOGLE DOTAZNÍKU, NA NĚJŽ NALEZNETE ODKAZ ZDE:

KATEGORIE 5. TŘÍD

KATEGORIE 6. A 7. TŘÍD

ODKAZY BUDOU AKTIVNÍ AŽ OD 3. 1. 2022.

Školní kolo by mělo proběhnout na kmenových školách v termínu od 14. 2. do 18. 2. 2022.

Městské kolo 9. ročníku soutěže BABYLON ANEB ROZUMÍME SI? se bude konat v závislosti na aktuální situaci v březnu 2022. Pokyny školy obdrží mailem.

Do městského kola automaticky postupuje pouze vítěz (vítězové) školního kola, tedy žák (žáci), který dosáhl nejvyššího počtu bodů ve školním kole a zároveň je úspěšným řešitelem. Ostatní žáci postoupí do městského kola na základě dosaženého počtu bodů ve školním kole do naplnění kapacity soutěže.
Prakticky to bude probíhat tak, že prostřednictvím formuláře na této stránce učitelé přihlásí všechny úspěšné řešitele, organizátoři soutěže pak vytvoří seznam žáků seřazený podle dosaženého počtu bodů a stanoví dolní hranici pro postup do městského kola.
Následně bude na školy zaslána informace, kteří z úspěšných řešitelů postupují do městského kola.

Registrovat žáky do městského kola bude možné do termínu zadaného v pokynech učitelům. Heslo pro přihlášení do formuláře školy také obdrží v pokynech k soutěži.

K registraci úspěšných řešitelů použijte tento odkaz na přihlašovací formulář. Odkaz bude aktivní až po zahájení školních kol.

Těšíme se na vaši účast v naší soutěži.

V případě dotazů nás kontaktujte telefonicky (545 425 063) nebo mailem: mjedlickova@zskuldova.cz.

[18. 9. 2021 18:58:13] [Michaela Jedličková]

Seznam dokumentů: