Dnes je 22. 03. 2019
Svátek má Leona

Babylon

Protože jsme škola s třídami se studijním zaměřením na matematiku, informatiku, český a anglický jazyk, připravujeme a organizujeme kromě matematické soutěže MATESO také soutěž ve čtenářské gramotnosti s názvem BABYLON ANEB ROZUMÍME SI?.

Soutěž probíhá ve dvou kategoriích a to pro žáky 5. tříd a pak pro žáky 6. a 7. tříd základních škol, má dvě kola, školní a městské, a v každém z nich řeší žáci několik úloh souvisejících se zadaným textem.  Těší nás, že máme v přípravě a organizaci podporu města Brna a soutěž již šestým rokem obdržela záštitu 1. náměstka primátora Mgr. Petra Hladíka.

Partneři letošního ročníku soutěže jsou:

Ve školním roce 2018/19 bude 6. ročník této soutěže probíhat opět v únoru. Informace k soutěži obdrží brněnské školy v únorovém Zpravodaji. Mimobrněnské školy, které mají zájem se do soutěže zapojit, mohou požádat o zadání a informace mailem na mjedlickova@zskuldova.cz.

Školní kolo probíhá na kmenových školách v termínu od 18. 2. do 22. 2. 2019.

Městské kolo 6. ročníku soutěže BABYLON ANEB ROZUMÍME SI? se bude konat ve čtvrtek 21. března 2019 od 13:00 hod. v naší škole.

Do městského kola automaticky postupuje pouze vítěz (vítězové) školního kola, tedy žák (žáci), který dosáhl nejvyššího počtu bodů ve školním kole a zároveň je úspěšným řešitelem. Ostatní žáci postoupí do městského kola na základě dosaženého počtu bodů ve školním kole do naplnění kapacity soutěže.
Prakticky to bude probíhat tak, že prostřednictvím formuláře na této stránce učitelé přihlásí všechny úspěšné řešitele, organizátoři soutěže pak vytvoří seznam žáků seřazený podle dosaženého počtu bodů a stanoví dolní hranici pro postup do městského kola.
Následně bude na školy nejpozději v pátek 15. 3. zaslána informace, kteří z úspěšných řešitelů postupují do městského kola.

Registrovat žáky je možné do pondělí 11. března 2019. Heslo pro přihlášení do formuláře školy obdrží v pokynech k soutěži.

K registraci úspěšných řešitelů použijte tento odkaz na přihlašovací formulář. Odkaz bude aktivní až od 18. 2. 2019.

Těšíme se na vaši účast v naší soutěži.

V případě dotazů nás kontaktujte telefonicky (545425063) nebo mailem: mjedlickova@zskuldova.cz.

[19. 2. 2019 08:08:34] [Michaela Jedličková]

Seznam dokumentů: