Dnes je 24. 01. 2020
Svátek má Milena

Babylon

Protože jsme škola s třídami se studijním zaměřením na matematiku, informatiku, český a anglický jazyk, připravujeme a organizujeme kromě matematické soutěže MATESO také soutěž ve čtenářské gramotnosti s názvem BABYLON ANEB ROZUMÍME SI?.

Soutěž probíhá ve dvou kategoriích a to pro žáky 5. tříd a pak pro žáky 6. a 7. tříd základních škol, má dvě kola, školní a městské, a v každém z nich řeší žáci několik úloh souvisejících se zadaným textem.  Těší nás, že máme v přípravě a organizaci podporu města Brna a soutěž již sedmým rokem obdržela záštitu 1. náměstka primátorky města Brna Mgr. Petra Hladíka.

Ve školním roce 2019/20 bude 7. ročník této soutěže probíhat opět v únoru. Informace k soutěži obdrží brněnské školy v únorovém Zpravodaji a zadání jim bude zasláno začátkem února. Mimobrněnské školy, které mají zájem se do soutěže zapojit, mohou požádat o zadání a informace mailem na mjedlickova@zskuldova.cz - žádosti posílejte také začátkem února, dříve nemůžeme zadání posílat.

[3. 1. 2020 11:00:46] [Michaela Jedličková]

Seznam dokumentů: