Dnes je 26. 04. 2019
Svátek má Oto

Babylon

Protože jsme škola s třídami se studijním zaměřením na matematiku, informatiku, český a anglický jazyk, připravujeme a organizujeme kromě matematické soutěže MATESO také soutěž ve čtenářské gramotnosti s názvem BABYLON ANEB ROZUMÍME SI?.

Soutěž probíhá ve dvou kategoriích a to pro žáky 5. tříd a pak pro žáky 6. a 7. tříd základních škol, má dvě kola, školní a městské, a v každém z nich řeší žáci několik úloh souvisejících se zadaným textem.  Těší nás, že máme v přípravě a organizaci podporu města Brna a soutěž již šestým rokem obdržela záštitu 1. náměstka primátorky města Brna Mgr. Petra Hladíka.

Partneři letošního ročníku soutěže jsou:

Výsledky soutěže jsou zveřejněny v Aktualitách - aktualita s datem 29. 3. 2019.

Ve čtvrtek 21. 3. se v naší škole konalo městské kolo této soutěže. Do soutěže se přihlásilo přes 1 300 úspěšných řešitelů školníh kol ze základních škol z Brna a okolí. Z nich bylo vybráno více než 300 nejúspěšnějších řešitelů a ti byli pozváni do městského kola.

[24. 4. 2019 11:45:06] [Michaela Jedličková]

Seznam dokumentů: