Dnes je 17. 10. 2019
Svátek má Hedvika

Babylon

Protože jsme škola s třídami se studijním zaměřením na matematiku, informatiku, český a anglický jazyk, připravujeme a organizujeme kromě matematické soutěže MATESO také soutěž ve čtenářské gramotnosti s názvem BABYLON ANEB ROZUMÍME SI?.

Soutěž probíhá ve dvou kategoriích a to pro žáky 5. tříd a pak pro žáky 6. a 7. tříd základních škol, má dvě kola, školní a městské, a v každém z nich řeší žáci několik úloh souvisejících se zadaným textem.  Těší nás, že máme v přípravě a organizaci podporu města Brna a soutěž již sedmým rokem obdržela záštitu 1. náměstka primátorky města Brna Mgr. Petra Hladíka.

Ve školním roce 2019/20 bude 7. ročník této soutěže probíhat opět v únoru. Informace k soutěži obdrží brněnské školy v únorovém Zpravodaji. Mimobrněnské školy, které mají zájem se do soutěže zapojit, mohou požádat o zadání a informace mailem na mjedlickova@zskuldova.cz.

[12. 10. 2019 17:47:55] [Michaela Jedličková]

Seznam dokumentů: