Dnes je 24. 09. 2018
Svátek má Jaromír

Babylon

Protože jsme škola s třídami se studijním zaměřením na matematiku, informatiku, český a anglický jazyk, připravujeme a organizujeme kromě matematické soutěže MATESO také soutěž ve čtenářské gramotnosti s názvem BABYLON ANEB ROZUMÍME SI?.

Soutěž probíhá ve dvou kategoriích a to pro žáky 5. tříd a pak pro žáky 6. a 7. tříd základních škol, má dvě kola, školní a městské, a v každém z nich řeší žáci několik úloh souvisejících se zadaným textem.  Těší nás, že máme v přípravě a organizaci podporu města Brna a soutěž již čtvrtým rokem obdržela záštitu 1. náměstka primátora Mgr. Petra Hladíka.

Ve školním roce 2018/19 bude 6. ročník této soutěže probíhat opět v únoru. Informace k soutěži obdrží školy v lednovém nebo únorovém Zpravodaji.

[12. 9. 2018 12:57:57] [Michaela Jedličková]

Seznam dokumentů:

Řadit dle:

Jméno ] [ Datum ] [ Typ ] [ Velikost ]

Žádný záznam nebyl nalezen!