Dnes je 22. 01. 2019
Svátek má Slavomír
Asynchronous e-learning system

Školní rok 2016 / 2017


  • PODKATEGORIE:
103.Výlet do Bílovic nad Svitavou - 6.A
102. Úspěch 3. B v soutěži Objevte své knihkupectví
101. Návštěva lamacentra 3. B
100. Poslední zasedání žákovského parlamentu
99. Piknik 4. B v ZŠS Elpis
98. ŠvP Svojanov - den pátý
97. ŠvP Svojanov - den čtvrtý
96. ŠvP Svojanov - den třetí
95. Olympiáda v lehké atletice 3. - 5. třídy
94. Sportovní den
93. ŠVP Svojanov - 1. A, B a 2. A
92. ŠvP Svojanov - den druhý
91. ŠvP Svojanov - den první
90. Stříbrná medaile pro čtvrťáky - dopravní soutěž Mladých cyklistů
89. Polovina 4. B získala průkaz cyklisty!
85. Zlatá 4. B na výtvarné recyklo soutěži Město snů - město budoucnosti
88. Návštěva prvňáčků v Domově Ludmila
87. Výlet 8.B - Březová
86. Výlet 2. B
84. Jarní dílničky v ZŠS Elpis - 4. B a 3. B
83. 4. B na hodině matematiky s Legem
82. Čtvrťáci slaví 2. místo v soutěži Mladých cyklistů
81. Sladká odměna za Ponožkový týden s Lichožrouty
80. 4. B šije králíčky pro děti z Elpisu
79. 4. B pečuje o kouzelné tvory
78. Zájezd do Anglie
77. Veletrh IDET BVV
76. Turistický výlet 7. třídy
75. Školní výlet Hálův mlýn 8.A
74. Školní výlet 6. B - RS Zubří
73. Když se ve škole všechno zelená
72. Výlet 9. třídy do Prudké
71. Druhý projektový den
70. Závěrečné 4. kolo BBM
69. Jaro s Lichožrouty - 4. B batikuje soutěžní ponožky
68. 4. B na druhé lekci dopravní výchovy
67. Svačinka za 2. místo - 4. B
66. Karneval
65. 3. kolo BBM Lesná
64. Čarodějnické odpoledne
63. Barevné Velikonoce
62. První projektový den
61. Vyjití z Egypta aneb cesta 3. B k původu Velikonoc
60. Tvorba sádrových masek 3. B
59. Svátky jara 2. B
58. Zápis do první třídy
57. Noc s Andersenem
56. Svačinka za barevné vysvědčení
55. Soutěž Babylon - městské kolo
54. Westernový ples školy
51. Tajemné příběhy Pavla Čecha aneb 3. B na výstavě
52. Zábavné odpoledne s námořníky
53. Prvňáčci na Špilberku
50. Tajemné příběhy Pavla Čecha aneb 4. B na výstavě
49. Nebelvírští v planetáriu
48. 4. B "natočila" western Poklad na Stříbrném jezírku
47. 4. B na lekci dramatické výchovy - Karel IV.
46. Raut 4. B na Mudlovské konferenci
45. Staré pověsti české v podání 4. B
44. Akce EDISON
43. Výstava Pavla Čecha
42. Barevné vysvědčení - soutěžní fotky
41. Barevné vysvědčení 8.B
40. Bruslení se ZŠ Kuldova
39. Vánoční besídka v 8.B
38. VÁNOČNÍ BUDAPEŠŤ
37. Dorty za vánoční výzdobu třídy
36. "S hudbou proti drogám" a "Z pohádky do pohádky"
35. Vánoční jarmark
34. Mikuláš
33. Novoměstský pohár
32. Sopky v 9. třídě
31. MATESO 2016
30. Mozart v muzeu
29. Propojení generací
28. Projekt Starověký Egypt
27. Sedmáci na výstavě Velká Morava
26. Prvňáčci v Moravské galerii
25. 6.A v Anthroposu
24. Výprava žáků 3. B po brněnských památkách za pokladem
23. Sedmáci na Kamenačkách
22. Osmáci na Špilberku
21. Škola v přírodě 6.A,B
20. Horská dráha - fyzikální praktikum 7. třída
19. 2. kolo BBM
18. Dýňování
17. Den s knihou
16. Šesťáci v Anthroposu
15. Týden pro inkluzi
14. Výlet 9. třídy do Osvětimi
13. Za netopýry do Pekárny
12. Terénní cvičení Hády
11. Pasování prvňáčků na rytíře čtení v KJM na St. Osadě
10. První seznámení s chemií v 8. ročníku
09. Den přírodních věd v ZOO Brno
08. 1. kolo BBM
07. Nebelvírští v Anthroposu
06. Empík - dopravní výchova
05. Oslava narozenin ve 4. B
04. Učíme se znakovat
03. Ukázka první pomoci pro 5. a 8. třídy
02. Příjezd do Školy čar a kouzel v Bradavicích
01. Zahájení školního roku 2016/2017
00. Teambuilding Hálův mlýn


  • INFO TEXT
Ve čtvrtek 22.9.se uskutečnilo 1. kolo běžeckých závodů (BBM) na Lesné pod školou Milénova. Naše škola se účastní těchto běhů  již tradičně. V letošním prvním kole si vedli nejlépe David Luka ze 4. B (2. místo) a Klárka Křížová z 2. B (7. místo). Všem běžcům je třeba poděkovat a držet jim palce do dalších kol.
[3. 10. 2016 14:55:46] [Hana Němečková - Učitel]
Seznam obrázků
01. Účastníci 1. kola
02. Účastníci 1. kola
03. Start
01. Účastníci 1. kola
800x600@351KB
02. Účastníci 1. kola
800x600@365KB
03. Start
800x600@370KB
04. Start
05.David Luka dobíhá do cíle
06. Filip Mifek dobíhá do cíle
04. Start
800x600@359KB
05.David Luka dobíhá do cíle
800x600@358KB
06. Filip Mifek dobíhá do cíle
800x600@321KB
07.Šárka Špičáková
08.Vítek Holík z 5. A
 X 
07.Šárka Špičáková
800x600@322KB
08.Vítek Holík z 5. A
800x600@322KB