Dnes je 15. 12. 2019
Svátek má Radana a Radan

Přehled tříd

Obor:  | Bez oboru |

Třída:  | 1. | 2. | 3. | 4. A | 4. B | 5. A | 5. B | 6. A | 6. B | 7. A | 7. B | 8. A | 8. B | 8. C | 9. A | 9. B |

4. A

• Třídní učitel: Mgr. Eva Pešková
  • Popis:
    V tomto školním roce se vydalo 19 čtvrťáků (12 chlapců a 7 děvčat) na dobrodružnou cestu plnou poznání.
    Budou si své znalosti zdokonalovat nejen v jazycích a matematice, ale dozví se mnoho zajímavého z přírodovědy, získají plno poznatků o své zemi ve vlastivědě a s velkým očekáváním se těší na základy práce na počítači v hodinách informatiky. V říjnu je čeká čtyřdenní Přírodovědný kurz v blanenské přírodě a na konci roku několik dní na školním výletě.
    Po celou dobu s námi budou Hoši od Bobří řeky. Hrdinové knihy Jaroslava Foglara. Díky této knize se určitě čtvrťákům podaří získat co nejvíce bobříků. Mají ale před sebou kus práce, protože bobříků - úkolů bude 13...:-)

Předmětová skladba ve třídě 4. A
 Předmět   Vyučující   Poznámka