Dnes je 12. 11. 2019
Svátek má Benedikt

Přehled tříd

Obor:  | Bez oboru |

Třída:  | 1. | 2. | 3. | 4. A | 4. B | 5. A | 5. B | 6. A | 6. B | 7. A | 7. B | 8. A | 8. B | 8. C | 9. A | 9. B |

3.

• Třídní učitel: Mgr. Radana Standarová
  • Popis: Dvanáct studentek a osmnáct studentů ze třetího ročníku letos navštěvuje Školu čar a kouzel v Bradavicích. Moudrý klobouk všechny z nich rozřadil do nebelvírské koleje, protože tyto děti si dovedou opatrovat přátelství a rozhodovat se pro to, co je správné.
    Během školního roku se budeme věnovat studiu mudlů, věštění z čísel, péči o kouzelné tvory i rostliny, cizojazyčným zaklínadlům, psát starodávnými runami a zlepšovat si kondici při populárním famfrpálu. :)
    Vynasnažíme se, abychom se učili poctivě jako Hermiona Grangerová, chovali se ke druhým kamarádsky jako Ron Weasly a řídili se svým srdcem jako Harry Potter.

P.S Na fotografii pravděpodobně nevidíte studenty, kteří si omylem oblékli neviditelný plášť nebo zkoušeli přeměňovací kouzlo. :)

Předmětová skladba ve třídě 3.
 Předmět   Vyučující   Poznámka
Anglický jazyk 1 Mgr. Anna Kabelková