Dnes je 06. 08. 2021
Svátek má Oldřiška

Přehled tříd

Obor:  | Bez oboru |

Třída:  | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. A | 5. B | 6. A | 6. B | 7. A | 7. B | 8. A | 8. B | 9. A | 9. B | 9. C |

4.

• Třídní učitel: Mgr. Radana Standarová
  • Popis: Děti ze čtvrté třídy zahájily nový školní rok netradičně. Hned 2. září totiž nastoupily na zámořskou loď a vypluly vstříc novým končinám, mnoha objevům, nečekanému dobrodružství a pravému přátelství.

Kdo z dvanácti námořnic a osmnácti námořníků se během desetiměsíční plavby promění v zodpovědného kormidelníka, kdo v potřebného kuchtíka, kdo bude strážit v lodního koše a kdo denně drhnout palubu, teprve ukáže čas. Ale už nyní víme, že v naší třídě všichni táhneme za jedno lano, dobře poznáme, co z učiva potřebujeme lépe ukotvit a hned tak nás nic neofoukne. Věříme, že si letošní školní rok užijeme a nestanou se z nás trosečníci, natož ztroskotanci. Přesto nám raději držte pěsti, abychom v červnu šťastně a ve zdraví přistáli u břehů jezírka na našem školním dvoře. Tak: „Ahóóój a vítr do plachet!"

Předmětová skladba ve třídě 4.
 Předmět   Vyučující   Poznámka
Anglický jazyk 1 Mgr. Anna Kabelková