Dnes je 25. 06. 2019

Sportovní akce

• Lehkoatletický trojboj

Ve čtvrtek 25.4. se družstvo ve složení Kuba Samohýl (4.B), Honza Szombath

(5. A), Aneta Nakládalová(5.A) a Kristina Konečná (5.A) zúčastnilo městského kola v lehké atletice, které se konalo na ŽŠ Laštůvkova. Borci soutěžili v hodu kriketovým míčkem, ve skoku do dálky a v běhu na 50 m. I když se jim nepodařilo ve velké konkurenci získat přední umístění, bojovali ze všech sil, což dokazují fotografie.

[3. 5. 2019 16:23:35] [Hana Němečková - Učitel]
  • Okresní finále v basketbalu chlapců 6. a 7. tříd

V úterý 2.4. se konal turnaj v basketbalu chlapců ze 6. a 7. tříd. Družstvo ZŠ Kuldova vyrazilo na soutěž bez jediného hráče, který by se závodně tomuto sportu věnoval. I přesto předvedli hoši velmi bojovný výkon a kromě jedné prohry od pozdějšího výherce turnaje dokazali porazit všechny ostatní týmy a umístili se tak na skvělém druhém místě. Na postup do dalších kol to sice nestačilo, ale i tak si naši chlapci zaslouží za předvedenou hru velkou pochvalu.

Fotky našeho družstva naleznete ve fotogalerii zde.

[8. 4. 2019 19:42:02] [Pavel Mrnuštík - Učitel]
  • Školní futsalová liga

V průběhu předchozích měsíců se žáci ZŠ Kuldova zapojili do soutěže s názvem Školní futsalová liga, a to hned ve dvou kategoriích.
V kategorii šestých a sedmých tříd si žáci na prvním soutěžním turnaji vedli skvěle a porazili všechny tři soupeře. S přehledem tak postoupili do druhého kola. V tom se jim i kvůli absenci několika nominovaných hráčů již uspět nepodařilo a cesta touto soutěží pro ně tak skončila.
V kategorii osmých a devátých tříd bylo naše družstvo nalosováno do skupiny o třech týmech. Zde se jim podařilo po jedné prohře a jedné výhře vybojovat druhé místo, a tak i postup do dalšího kola, které o měsíc později ovládli a postoupili do kola třetího. Tam už však byli soupeři nad síly našich borců. Ale i tak se družstvo ZŠ Kuldova umístilo mezi pěti nejlepšími brněnskými školami, za což všichni hráči si zaslouží velkou pochvalu.

Sestavu starších chlapců si můžete prohlédnout zde

[9. 1. 2019 08:56:47] [Pavel Mrnuštík - Učitel]

Starší záznamy: Školní rok 2017/2018