Dnes je 22. 01. 2019
Svátek má Slavomír

Sportovní akce

• Školní futsalová liga

V průběhu předchozích měsíců se žáci ZŠ Kuldova zapojili do soutěže s názvem Školní futsalová liga, a to hned ve dvou kategoriích.
V kategorii šestých a sedmých tříd si žáci na prvním soutěžním turnaji vedli skvěle a porazili všechny tři soupeře. S přehledem tak postoupili do druhého kola. V tom se jim i kvůli absenci několika nominovaných hráčů již uspět nepodařilo a cesta touto soutěží pro ně tak skončila.
V kategorii osmých a devátých tříd bylo naše družstvo nalosováno do skupiny o třech týmech. Zde se jim podařilo po jedné prohře a jedné výhře vybojovat druhé místo, a tak i postup do dalšího kola, které o měsíc později ovládli a postoupili do kola třetího. Tam už však byli soupeři nad síly našich borců. Ale i tak se družstvo ZŠ Kuldova umístilo mezi pěti nejlepšími brněnskými školami, za což všichni hráči si zaslouží velkou pochvalu.

Sestavu starších chlapců si můžete prohlédnout zde

[9. 1. 2019 08:56:47] [Pavel Mrnuštík - Učitel]

Starší záznamy: Školní rok 2017/2018