Dnes je 26. 10. 2021

Telefon:  545425071
Konzultační hodiny:  Nezadáno

Popis:

Jako školní speciální pedagog se věnuji hlavně dětem se speciálními potřebami, především v rámci předmětu speciálně pedagogické péče.
Mám tuto práci moc ráda, protože obsah hodin je možné maximálně přizpůsobit potřebám jednotlivých žáků, které doprovázím buď individuálně, nebo v malých skupinkách. Snažím se, aby měl každý možnost pracovat podle svých potřeb, svým tempem a hravě, aby bylo učení efektivní a zároveň nás bavilo. Daří se to také díky naší speciální učebně bohatě vybavené spoustou kvalitních pomůcek a díky aktivnímu přístupu a nadšení dětí, které se těchto hodin účastní.
Součástí mé práce je také každodenní individuální vyučování žákyně naší školy, které ze zdravotních důvodů probíhá u ní doma.
Jsem samozřejmě k dispozici také rodičům (na konzultace osobní či telefonické) a úzce spolupracuji s kolegyněmi z našeho školního poradenského centra i s ostatními učiteli a asistenty.

Mgr. Markéta Kleinová  - Speciální pedagog