Dnes je 16. 06. 2019

Telefon:   -
Konzultační hodiny:  Nezadáno

Popis:

Paní psycholožka je taková jako naše jistota.
Je mi třeba docela špatně, někdy docela úplně blbě, a když jdu od ní, tak je to, jakože mi je líp, jako když třeba mám angínu a vezmu si nějaký léky třeba.
Dokáže vám ukázat, že to může bejt jinak, než se zdá a že i v nouzi není nutný házet flintu do žita.
Občas se mi stane něco, z čeho se mi chce brečet, u ní můžu brečet a nepřipadám si jako blbec, je to možná divný, ale u ní si připadám normální.
Je dobře, že tu je. - vybráno od dětí ze čtvrtých tříd

Paní psycholožku tu máme prvním rokem a už tak jsem si jí oblíbila, A kdo by ne?! Pomůže s každým problémem! I když příjdete s nejhorší náladou, odejdete s tou nejlepší. Nemusíte tam chodit jen s problémy, jen se třeba svěřit s něčím, co máte na srdci, ale bojíte se to říct někomu jinému. Jí můžete. Je to úžasný pocit, když vám někdo naslouchá. Ale ani tisíc slov nepopíše, jak báječný člověk to je. Jsem za ni moc ráda. Doufám, že tady zůstane ještě dlouho.

Maja Matyášová, bývalá žákyně

Mgr. Kateřina Križanová  - Školní psycholog