Dnes je 24. 09. 2018
Svátek má Jaromír
Asynchronous e-learning system

Školní rok 2017 / 2018


  • PODKATEGORIE:
104. Zakončení školního roku
103. Prvňáci vyvádí deváťáky
102. Úlet 7.A
101. 8. ročník na SPŠCH
100. Vaření ve Španělštině
99. Zahradní slavnost
98. Absolventská vystoupení
97. Výlet 5.A do PRAHY
96. Výlet 5.A do PRUDKÉ
95. Olympiáda v lehké atletice 3. - 5. třídy
94. Američani na Kuldovce
93. Škola v přírodě 4. B - Narnie v Šafránkově mlýně
92. 5. B na výstavě fotografií Okamžiky století
91. 5. B na škole v přírodě - Šafránkův mlýn 2018
90. 3. B na hvězdárně
89. Školní výlet 8. třídy - kemp Sykovec
88. Školní výlet - 7. B Zubří
87. Výlet 3.A
86. Vitamínový den
85. Projektový den II.
84. Výlet 6. C
83. 9.B - školní výlet v Březové
82. Škola v přírodě 3. B
81. Zájezd do Bavorska
80. Dubnové sportovní akce
79. Mechové graffiti
78. 3. kolo BBM Lesná
77. OD BITVY K MÍRU
76. Empík cyklista 4. tříd
75. Talkshow na Kuldovce
74. Projektový den
73. Integrovaná terenní výuka 4. B v Lužánkách
72. Den ptactva v ZOO
71. Angličtina s Kanadou a USA
70. Noc s Andersenem
69. Za pokladem Velikonočního zajíce
68. Den učitelů
67. Na Valentýna s parlamentem v Paříži
66. Návštěva Anthroposu 4. B
65.4.A v knihovně
64. Výstava nerostů 4.A
63. Vynášení Morany
62. Odměna za barevné vysvědčení
61. Zábavné odpoledne
60. Společenský ples školy
59. Okresní finále v basketbalu chlapců 6. a 7. tříd
58. 3D tiskárna
57. Pololetní běh do schodů
56. Barevné vysvědčení
55. Bruslení na Kometě
54. Lyžák 2018 - Relaxa
53. Novoroční plavecké závody
52. Adventní kalendář naruby
51. Přebírání cen 4. B za 1. místo v soutěži Empík naděluje
50. Greenlife
49. 2.A a 2.B v domově pro seniory "Ludmila"
48. Mikuláš
47. Betlém - vánoční výzdoba v 5. B
46. 5. B na besedě o zrakovém postižení
45. Kdo je kluk a kdo holka? Preventivní program v 5.B
44. Mikulášská nadílka
43. Slavnostní rozsvícení vánočního stromku
42. Vánoční dílničky pro rodiče
41. Vystoupení na nám. Svobody
40. Osmáci a první pomoc
39. Městské kolo MATESA
38. Podzimní geometrie 4.A
37. Krakow - deváťáci
36. Osvětim - deváťáci
35. Uspávání broučků
34. Halloweenské učení
33. Prvňáčci ve VIDĚ
32. Projekt "Podané ruce"
31. Sedmáci v Moravském zemském muzeu
30. Preventivní projekt v 5. B - Kyberšikana
29. 5. B na exkurzi v zahradě Gyrec
28. Hodina matematiky v 5. B
27. Oslava narozenin v 5. B
26. Trosečníci z Vlaštovky aneb 5. B
25. Tryzna za J. A. Komenského - 5. B
24. Turnaj ve florbalu dívek 6. a 7. tříd
23. Čtvrťáci jako cyklisté na Empíkovi
22. Přespávání 4. B ve škole
21. Anthropos 6.C
20. Brněnské pověsti 3.A
19. Drakiáda
18. Procházka třeťáků historickým Brnem
17. Turnaj ve florbalu chlapců 6. a 7. tříd
16. Projekt PRAVĚK
15. První projektový den 6. - 8. třída
14. Dýňování
13. Dopravní výchova
12. Školní futsalová liga 6. a 7. tříd
11. Žáci ZŠ Kuldova na turnajích ve florbalu
10. BBM Lužánky - 2. kolo
09. Prvňáčci a deváťáci RUKU V RUCE
08. 5. B v Jezírku - den třetí
07. 5. B v Jezírku - den čtvrtý
06. Sedmáci v Otevřené zahradě - program Vzdušné hrátky - 6. 10.
05. 5. B v Jezírku - den druhý
04. 5. B v Jezírku - den první
02. 1.kolo"Běhů brněnské mládeže "
03. Atletický čtyřboj města Brna
01. Zahájení školního roku


Seznam obrázků
Bez popisu
Bez popisu
Bez popisu
 Bez popisu 
800x450@281KB
 Bez popisu 
800x450@288KB
 Bez popisu 
800x450@176KB
Bez popisu
Bez popisu
Bez popisu
 Bez popisu 
800x450@197KB
 Bez popisu 
800x450@188KB
 Bez popisu 
800x450@128KB
Bez popisu
Bez popisu
 X 
 Bez popisu 
800x450@126KB
 Bez popisu 
800x450@125KB